نمایش همه
 • شاپور محمدی ۱۳۹۶-۰۹-۲۰ ۱۴:۳۵

  محمدی اقدامات ۱۰۰روز نخست سازمان بورس در دولت دوازدهم را تشریح کرد؛

  از پایان توقف بلندمدت نمادها تا راه اندازی صندوق طلا

  اصلاح دستورالعمل های مربوط به توقف و بازگشایی نمادها، امکان معاملات آنلاین قراردادهای اختیار معامله، راه اندازی صندوق طلا، تامین مالی حدود ۲۰۰۰میلیارد تومان برای خرید گندم از کشاورزان و کاهش هزینه های معاملاتی بخشی از اقدامات ۱۰۰ روز نخست سازمان بورس و اوراق بهادار در دولت دوازدهم به شمار می رود.

 • نوبخت.jpg ۱۳۹۶-۰۹-۲۰ ۱۱:۳۹

  معاون رئیس جمهور مطرح کرد:

  ویژگی های لایحه بودجه۹۷

  رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تغییر روش بودجه ریزی، شفاف سازی بودجه و عدم تمرکز آن از ویژگی های لایحه بودجه سال ۹۷ است.

 • معدن ۱۳۹۶-۰۹-۱۹ ۱۶:۰۷

  بر اساس لایحه بودجه ۹۷ محقق می شود؛

  افزایش ۱۱ درصدی درآمدهای معدنی دولت

  بر اساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ که در اختیار مجلس قرار گرفت، درآمد بخش معدن برای دولت ۱۰۶۵ میلیارد تومان خواهد بود که حدود ۱۱ درصد بیش از امسال در نظر گرفته شده است.

 • مرکز پژهش های مجلس ۱۳۹۶-۰۹-۱۸ ۱۳:۲۶

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد:

  لایحه بودجه ۹۷، فردا روی میز نمایندگان مجلس

  یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، کمک به شفاف سازی و تقویت نظارت ها برای سالم سازی اقتصاد را از اصلی ترین محورهای بودجه ۹۷ بیان کرد و گفت: تلاش می کنیم موضوعاتی همچون سهام عدالت، پرداخت یارانه ها و طرح های نیمه تمام عمرانی را تعیین تکلیف کنیم

 • روحانی ۱۳۹۶-۰۹-۰۵ ۱۴:۲۵

  President Rouhani's Insistence on Modifying Guaranteed Purchase Policies

  Government's Dues to Farmers, a Big Dent to Country's Budget

  Underlying the vital role farmers in provision of food for the country, president Rouhani said that in case of food insecurity the society will suffer irreparable mental health problems and the country will be exposed to serious issues.

 • نوبخت.jpg ۱۳۹۶-۰۹-۰۴ ۱۴:۵۷

  نوبخت اعلام کرد:

  بودجه ۹۷ از فردا در دستور کار دولت

  معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه بودجه کشور با تاکید بر اینکه آخرین اصلاحات بودجه ۹۷ در سازمان برنامه و بودجه انجام شده است، گفت: از فردا لایحه در دستور کار دولت قرار می گیرد.

 • شاپور ۱۳۹۶-۰۸-۲۹ ۱۳:۲۲

  شاپور محمدی خبر داد:

  فاز اول سامانه جامع نظارتی بازار سرمایه عملیاتی شد

  از روز ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۶ و در آستانه پنجاهمین سالگرد تاسیس بازار سرمایه، فاز نخست سامانه جامع نظارتی این بازار، به بهره برداری عملیاتی رسید.

 • علی ربیعی ۱۳۹۶-۰۸-۲۲ ۱۵:۴۱

  علی ربیعی با تاکید بر شفافیت در اجرای قانون:

  محصولات شرکت های تابعه شستا در بورس کالا عرضه می شود

  علی ربیعی امروز در صحن علنی مجلس یکی از اقدامات شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی در راستای اجرای شفاف قانون را عرضه محصولات شرکت های تابعه شستا در بازار شفاف بورس کالای ایران عنوان کرد.

 • سازمان بورس ۱۳۹۶-۰۸-۰۶ ۱۵:۵۴

  در دیدار مدیران ارکان بازار سرمایه با وزیر اقتصاد مطرح شد؛

  اقدامات سازمان بورس در مسیر شفافیت و نقدشوندگی

  رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در دیدار مدیران ارکان بازار سرمایه با وزیر امور اقتصادی و دارایی زمینه فعالیت های اخیر سازمان بورس و اوراق بهادار را برشمرد و گفت: طی مدت اخیر توانستیم دستاوردهای خوبی را برای بازار سهام داشته باشیم.