• ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
  • کد خبر: 12463
سکه

حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۱۱ هزار و ۹۱۶ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و ۶۶۲ میلیارد ریال رسید.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، در همین حال روز گذشته، فعالان بازار سکه هر قطعه سکه تمام طرح جدید را با ۱۹ هزار ریال افت ۱۲ میلیون و ۷۲۵ هزار ریال فروختند.

به این ترتیب در بازار طلا قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم و هر قطعه نیم سکه ثابت ماند و به ترتیب ۱۲ میلیون و ۴۲۰ هزار ریال و ۶ میلیون و ۶۶۰ هزار ریال معامله شد، اما ربع سکه افت ۲۰ هزار ریالی را تجربه کرده و به ۳ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال رسید. سکه گرمی در معاملات روز گذشته با ۱۰ هزار ریال کاهش ۲ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال به فروش رفت.

همچنین دربازارهای جهانی قیمت هر اونس طلا در رقم یک هزار و ۳۴۷ دلار تثبیت شد، اما قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ایران با سه هزار ریال کاهش یک میلیون و ۲۶۵ هزار و ۶۱۰ ریال فروخته شد.

در معاملات آتی سکه در روز گذشته از ۵ سررسید آتی سکه، ۳ سررسید روندی مثبت، یک سررسید ثابت و سررسید دیگر هم منفی بود. به این ترتیب قرارداد آتی سکه در سررسید شهریورماه سال ۹۶ با رقم یک میلیون و ۲۷۰ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت و ۰.۹ درصد رشد کرد.

قرارداد سکه سررسید آبان ماه نیز رشد ۰.۰۷ درصدی را تجربه کرد و با رقم یک میلیون و ۲۹۹ هزار تومان داد و ستد شد.

در همین حال قراداد آتی سکه سررسید دی ماه نیز با رقم یک میلیون و ۳۲۸ هزار تومان خریداری شد که نسبت به آخرین روز هفته قبل ۰.۰۳ درصد افت داشت.

از سوی دیگر قرارداد آتی سکه تحویل اسفند ماه با رقم یک میلیون و ۳۶۴ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت که نسبت به آخرین روز هفته قبل ثابت ماند.همچنین قرارداد آتی سکه تحویل اردیبهشت ماه سال ۹۷ با ۰.۰۵ درصد رشد با رقم یک میلیون و ۴۰۲ هزارتومان داد و ستد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش