سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۳۳ هزار و ۴۵۹ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۵ هزار و ۳۳۶ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید دی ماه امسال ۷۳۶ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با افت ۰.۶ درصدی به یک میلیون و ۴۰۷ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اسفند امسال و اردیبهشت سال آینده نیز به ترتیب ۱۸۵ و ۷۲ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اسفند ماه با افت ۱.۰۱درصدی به یک میلیون ۴۴۲ هزار تومان و برای تحویل اردیبهشت سال آینده با افت ۲.۱۴ درصدی به یک میلیون و ۴۸۵ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل تیر و شهریور سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید تیر ۲ هزار و ۹۸ قرارداد و در سررسید شهریور ۹۷ بالغ بر ۳۰هزار و ۳۶۸ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد. بهای سکه در قرارداد تحویل تیر سال آینده هم ۱.۸۸ درصد افت کرد و یک میلیون و ۵۴۳ هزار تومان معامله شد و در قرارداد شهریور سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۰۴ هزار تومانی و افت ۱.۷۱ درصدی بر تابلوی معاملات بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش