سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۳۰ هزار و ۹۵۵ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۴ هزار و ۹۶۵ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید دی ماه امسال ۴۲۲ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد ۰۵۱ درصدی به یک میلیون و ۴۱۵ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اسفند امسال و اردیبهشت سال آینده نیز به ترتیب ۱۶۹ و ۳۲۹ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اسفند ماه با رشد ۰.۵۲ درصدی به یک میلیون ۴۵۰ هزار تومان و برای تحویل اردیبهشت سال آینده با رشد ۰.۷ درصدی به یک میلیون و ۴۹۵ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل تیر و شهریور سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید تیر یک هزار و ۷۳۹ قرارداد و در سررسید شهریور ۹۷ بالغ بر ۲۸هزار و ۲۹۶ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد. بهای سکه در قرارداد تحویل تیر سال آینده هم ۰.۶۲ درصد رشد کرد و یک میلیون و ۵۵۳ هزار تومان معامله شد و در قرارداد شهریور سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۱۲ هزار تومانی و رشد ۰.۴۹ درصدی بر تابلوی معاملات بودند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش