سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۲۵ هزار و ۳۵۷ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۴ هزار و ۱۱ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید دی ماه امسال ۶۰۵ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با افت ۰.۲۶ درصدی به یک میلیون و ۴۰۷ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اسفند امسال و اردیبهشت سال آینده نیز به ترتیب ۲۵۳ و ۱۰۹ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اسفند ماه با افت ۰.۵ درصدی به یک میلیون ۴۳۸ هزار تومان و برای تحویل اردیبهشت سال آینده با افت ۰.۶۴ درصدی به یک میلیون و ۴۸۰ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل تیر و شهریور سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید تیر یک هزارو ۵۰ قرارداد و در سررسید شهریور ۹۷ بالغ بر ۲۳ هزار و ۳۴۰ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل تیر سال آینده با  ۱.۰۶ درصد افت کرد و یک میلیون و ۵۳۲ هزار تومان معامله شد و در قرارداد شهریور سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومانی و افت ۰.۷۹ درصدی بر تابلوی معاملات بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش