سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۲۹ هزار و ۹۵۹ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۴ هزار و ۸۶۴ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید دی ماه امسال ۲۲۴ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد ۰.۰۴ درصدی به یک میلیون و ۴۷۸ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اسفند امسال و اردیبهشت سال آینده نیز به ترتیب ۳۳۷ و ۹۹ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اسفند ماه با رشد ۰.۰۲ درصدی به یک میلیون ۵۰۱ هزار تومان و برای تحویل اردیبهشت سال آینده با رشد ۰.۰۷ درصدی به یک میلیون و ۵۳۷ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل تیر و شهریور سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید تیر یک هزار و ۲۱۸ قرارداد و در سررسید شهریور ۹۷ بالغ بر ۲۸ هزار و ۸۱ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل تیر سال آینده ۰.۰۸ درصد رشد کرد و یک میلیون و ۵۷۶ هزار تومان معامله شد و در قرارداد شهریور سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۲۸ هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش