سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۲۷ هزار و ۳۹۰ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۴ هزار و ۵۴۷ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید اسفند ماه امسال ۶۸۴ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد ۰.۵۶ درصدی به یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اردیبهشت ماه ۹۷ و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۳۳۲ و ۵۶۷ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه با رشد ۰.۶۲ درصدی به یک میلیون ۵۵۳ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده با رشد ۰.۴۳ درصدی به یک میلیون و ۵۸۴ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور ۷ هزارو ۴۹ قرارداد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۱۸ هزار و ۷۵۸ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده ۰.۴ درصد رشد کرد و یک میلیون و ۶۲۸ هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۸۱ هزار تومانی با ۰.۳۵ درصد رشد بر تابلوی معاملات بودند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش