سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۱۳ هزار و ۴۰۸ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۲ هزار و ۲۱۲ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید اسفند ماه امسال ۴۴۱ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با افت ۰.۱۶ درصدی به یک میلیون و ۵۱۵ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اردیبهشت ماه ۹۷ و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۶۴ و ۳۵۶ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه با افت ۰.۶۷ درصدی به یک میلیون ۵۴۲ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده با افت ۰.۵۵ درصدی به یک میلیون و ۵۷۵ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور ۳ هزارو ۳۹۷ قرارداد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۹ هزار و ۱۵۰ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده ۰.۵۴ درصد کاهش یافت و یک میلیون و ۶۱۹ هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۷۱ هزار تومانی با ۰.۵۹ درصد افت بر تابلوی معاملات بودند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش