سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۱۸ هزار و ۲۵۸ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۳ هزار و ۲۸ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید اسفند ماه امسال ۲۶۴ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد ۰.۱۷ درصدی به یک میلیون و ۵۱۸ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اردیبهشت ماه ۹۷ و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۵۶ و ۱۴۱ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه با رشد ۰.۲۴ درصدی به یک میلیون ۵۴۵ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده با رشد ۰.۱۸ درصدی به یک میلیون و ۵۷۸ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور ۴ هزارو ۵۷۱ قرارداد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۱۳ هزار و ۲۲۶ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده ۰.۲۷ درصد رشد یافت و یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۷۴ هزار تومانی با ۰.۱۵ درصد رشد بر تابلوی معاملات بودند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش