خرمای بم

مسعود کرباسیان گفت: اگر خرما مثل سایر محصولات در بورس کالا عرضه شود، دیگر شاید اصلا نیازی به خرید تضمینی آن وجود نداشته باشد.

به گزارش "پایگاه خبری بورس کالای ایران" به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، وزیر امور اقتصادی و دارایی که در ادامه برنامه های سفر خود به شهرستان های بم و نرماشیر در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان های مذکور سخن می گفت، در پاسخ به یکی از دغدغه های طرح شده در جلسه در خصوص خرید تضمینی خرما، با بیان اینکه خرید تضمینی خرما از کشاورزان شرق استان کرمان تداوم خواهد یافت، اظهار داشت: موضوعی که در این ارتباط به ذهن میرسد این است که اگر خرما مثل سایر محصولات در بورس کالا عرضه شود، دیگر شاید اصلا نیازی به خرید تضمینی آن وجود نداشته باشد.

مسعود کرباسیان از مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار خواست هر چه سریع تر مقدمات عرضه محصول خرما در بورس کالا را فراهم آورند.

کرباسیان اظهار داشت: رییس سازمان برنامه و بودجه در جلسه ای در خدمت رییس جمهور و با حضور استاندار کرمان، گزارشی از دست آوردهای سفر آقای روحانی به این استان را قرائت کرد که حاکی از آن بود که ۸۰ درصد تعهدات سفر پیشین تا کنون به انجام رسیده و مابقی هم در حال اجرا است، ضمن اینکه کارهای جدیدی هم در حال انجام است که قبلا تعهد نشده بود. 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش