سکه

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۳۰ هزار و ۲۴۱ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۴ هزار و ۹۸۴ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید اسفند ماه امسال ۹۷۲ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد ۰.۷۵ درصدی به یک میلیون و ۵۲۲ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اردیبهشت ماه ۹۷ و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۱۸۳ و ۲۹۳ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه با رشد ۰.۳۹ درصدی به یک میلیون ۵۴۵ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده با رشد ۰.۴ درصدی به یک میلیون و ۵۷۵ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور ۴ هزارو ۳۲۰ قرارداد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۲۴ هزار و ۴۷۴ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده ۰.۵۹ درصد رشد کرد و یک میلیون و ۶۱۲ هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۶۱ هزار تومانی با ۰.۷۲ درصد افت بر تابلوی معاملات بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش