سکه-طلا.jpg

معامله گران بازار آتی سکه روز گذشته ۲۸ هزار و ۹۰۴ قرارداد برای تحویل ماه های آینده را به ارزش ۴ هزار و ۸۰۹ میلیارد ریال منعقد کردند.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، دیروز در سررسید اسفند ماه امسال ۷۹۹ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه با رشد ۰.۴۸ درصدی به یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان رسید. در سررسیدهای اردیبهشت ماه ۹۷ و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۱۶۱ و ۱۷۳ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه با رشد ۰.۵۴ درصدی به یک میلیون ۵۵۳ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده با رشد ۰.۶۷ درصدی به یک میلیون و ۵۸۵ هزار تومان رسید.

همچنین دو سررسید دورتر بازار که به طور معمول بیشترین حجم قراردادها به این دو سررسید اختصاص دارد، موعد تحویل شهریور و آبان ماه سال آینده هستند که روز گذشته در سررسید شهریور ۳ هزارو ۲۶۹ قرارداد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۲۴ هزار و ۵۰۲ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد.

بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده ۰.۸ درصد رشد کرد و یک میلیون و ۶۲۵ هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال آینده نیز معامله گران شاهد ثبت سکه یک میلیون و ۶۷۴ هزار تومانی با ۰.۸ درصد رشد بر تابلوی معاملات بودند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش