آلومینیوم

قیمت شمش آلومینیوم در بورس فلزات لندن بانوساناتی همراه شده است.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از عصرمعدن، بهای شمش آلومینیوم در ۲هفته گذشته در مجموع نسبت به متوسط قیمت هفته قبل، دارای کاهش بوده است.

اخبار مربوط به اعلام چین مبنی بر اعزام نماینده به آمریکا به منظور انجام مذاکرات برای رفع اختلافات تجاری، رشد قیمت پودر آلومینا،  نوسانات (افت) ارزش دلار، تغییرات (رشد) قیمت نفت، نوسانات (رشد) شاخص سهام در برخی ازبورس های عمده دنیا در بعضی از روزهای هفته و تداوم کاهش موجودی آلومینیوم در انبارهای  بورس فلزات لندن از جمله عواملی بودند که باعث تقویت قیمت آلومینیوم شدند.

اما از سوی دیگر تداوم تنش های تجاری و تعرفه ای آمریکا با ترکیه و کاهش قابل توجه ارزش لیر، تغییرات (افت) قیمت نفت، نوسانات (تقویت قابل ملاحظه) ارزش دلار، نگرانی از کندشدن رشد اقتصادی کشور چین و افت شاخص سهام در اغلب بورس‌های  بزرگ دنیا در برخی از روزهای هفته از جمله عواملی  بودند که موجب کاهش قیمت آلومینیوم شدند.

در هفته مورد بررسی، متوسط قیمت نقدی شمش آلومینیوم در بورس فلزات لندن در مقایسه با میانگین قیمت هفته قبل، ۲۵ دلار بر تن کاهش داشته است. قیمت نقدی معامله شده شمش آلومینیوم در بورس فلزات لندن در شروع هفته ۲۰۵۲ – ۵/۲۰۵۱ دلار بر تن و در روز پایانی هفته ۱۹۹۹ – ۱۹۹۸ دلار بر تن بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش