13941209095009340715910.jpg

نخستین سمینار تخصصی استراتژی های تامین مالی بین المللی در حوزه انرژی با رویکرد بازار سرمایه در راستای ترویج ابزارهای مالی کارامد جهت تامین مالی پروژه های اقتصادی برگزار می شود.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، این سمینار به همت مرکز مالی ایران با همکاری بورس انرژی ایران و شرکت یورواینوست (EuroInvest) با ارائه آخرین شیوه های تامین مالی بین المللی و تجربه کشور های مختلف در این زمینه برگزار می شود.

سخنرانان حاضر در این همایش مهندس کاردر؛ معاون سرمایه گذاری و تأمین منابع مالی شرکت ملی نفت ، دکتر صالح آبادی؛ مدیرعامل بانک توسعه صادرات، دکتر حسینی؛ مدیرعامل بورس انرژی ایران ، دکتر جعفری مشاور اقتصادی بانک جهانی و دکتر مولوی مدیرعامل شرکت یورواینوست است.

سمینار استراتژی های تامین مالی بین المللی در حوزه انرژی با رویکرد بازار سرمایه با توجه به شرایط جدید کشور و علاقمندی سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در بخش انرژی در روز ۱۱ اسفند ماه سال جاری از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو به آدرس شهرک غرب، انتهای بلوار دادمان برگزار می شود.

فعالان صنعت انرژی و علاقمندان به شرکت در این سمینار برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن دبیرخانه سمینار ۶۶۷۲۴۳۴۳ – ۰۲۱ تماس گیرند.

منیع: مرکز مالی ایران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش