مس

قیمت مس در LME روز دوشنبه ۲۳ دی ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۲۰ دلار افزایش داشته و به ۶ هزار و ۱۷۷ دلار رسید.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز دوشنبه ۲۳ دی ماه در معاملات بورس فلزات لندن ۰.۳ درصد رشد نسبت به روز جمعه ۲۰ دی ماه، داشته و در این روز به ۶ هزار و ۱۷۷ دلار رسیده است، این فلز در روز دوشنبه رشد ۱.۳ درصدی را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۲۳ دی ماه، نیز نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۰.۳ درصد رشد داشت و ۶ هزار و ۲۰۱ دلار اعلام شده است، قیمت سه ماهه فلز سرخ ۱.۳ درصد رشد نسبت به هفته گذشته داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۲۳ دی ماه، با کاهش دو هزار و ۷۲۵ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۱۳۲ هزار و ۷۲۵ تن به ۱۳۰ هزار تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن نیز نشان می دهد که در روز دوشنبه ۲۳ دی ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز با کاهش سه دلار بر تنی نسبت به روز جمعه همراه بود و با این میزان کاهش به ۲۴ دلار بر تن رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش