کشاورزی

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان با اشاره به عرضه سیر و کشمش از محصولات مهم و برند استان همدان در بورس کالا گفت: عرضه گردو در بورس کالا نیز در دستور کار قرار دارد.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از ایسنا، رضا عباسی اظهار کرد: بازاریابی محصولات کشاورزی با بهره گیری از کسب و کارهای جدید به ویژه استارت آپ ها در اولویت فعالیت تعاون روستایی استان همدان قرار دارد که در این زمینه اپ خرید و فروش آنلاین محصولات کشاورزی تا پایان سال معرفی خواهد شد.

وی افزود: عرضه مستقیم محصولات کشاورزی نیز با هدف کاهش واسطه گری در بخش کشاورزی همواره در دستور کار تعاون روستایی قرار دارد که بر این اساس تا پایان سال مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در همدان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی  اعلام کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۳۵ هزار تن انواع محصولات کشاورزی به صورت توافقی توسط تشکل های بخش کشاورزی استان خریداری شده است.

عباسی همچنین با اشاره به ضرورت ورود تشکل های بخش کشاورزی به بورس کالا به ویژه محصولات کشاورزی گفت: افزایش عرضه محصولات کشاورزی در بورس کالای ایران سبب شفافیت معاملات و قیمت گذاری محصولات این حوزه می شود.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان  یادآور شد: در استان همدان ۱۱۷ هزار بهره بردار فعالیت می کنند که بیش از ۲۰۰ شرکت تعاونی فعال خدمات تولید و توزیع نهاده ها از جمله کود، سموم  و بذر را به آنها ارائه می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش