مس.jpg

قیمت مس در LME روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۶۷ دلار افزایش داشته و به پنج هزار و ۶۴۰ دلار رسیده است.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۹ اسفند ماه ۱.۲ درصد رشد و نسبت به هفته پیشین ۰.۳ درصد افت را تجربه کرده و به پنج هزار و ۶۴۰ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه، با افزایش ۶۰ دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۱.۱ درصد رشد داشته و پنج هزار و ۶۵۷ دلار اعلام شده است، قیمت سه ماهه فلز سرخ ۰.۴ درصد افت را نسبت به هفته گذشته تجربه کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد که موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه، با کاهش یک هزار و ۲۲۵ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۲۱۸ هزار و ۱۷۵ تن به ۲۱۶ هزار و ۹۵۰ تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نیز نشان می دهد که در روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به روز جمعه کاهش هفت دلاری داشته و با این میزان کاهش اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی برابر با ۱۷ دلار بر تن گزارش شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش