• ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
  • کد خبر: 40095
آلومینیوم

قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه پنجم اردیبهشت ماه، ۳۳ دلار به ازای هر تن معادل ۲.۲ درصد کاهش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۷۳ دلار به ازای هر تن، به یک هزار و ۴۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.

به گزارش «کالاخبر»، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه)، ۲۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۱.۴ درصد، افت داشت؛ به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، آلومینیوم یک هزار و ۴۶۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۴۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین، قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه پنجم اردیبهشت ماه، ۳۳ دلار به ازای هر تن معادل ۲.۲ درصد کاهش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۷۳ دلار به ازای هر تن، به یک هزار و ۴۴۰ دلار به ازای هر تن رسید.

کاهش قیمت آلومینیوم در جهان، همراه با افزایش موجودی انبارهای آلومینیوم بوده است؛ به گونه‌ای که میانگین موجودی انبارها از یک میلیون و ۳۰۴ هزار و ۵۹۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۵۶ هزار و ۱۵۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش