• ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  • کد خبر: 41089
بورس

روند رشد شاخص‌های بورس های جهان امروز نیز ادامه یافت.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از آسوشیتدپرس، در وال استریت، همه شاخص‌ها صعودی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالا تری از روز قبل خود بسته شدند. شاخص «داوجونز ایدانستریال اوریج» با ۰.۳۶ درصد صعود نسبت به روز قبل و در سطح ۲۵ هزار و ۴۷۵.۰۲واحد بسته شد.

شاخص «اس اند پی ۵۰۰» با ۰.۳۸ درصد افزایش تا سطح ۳۰۵۵.۷۳ واحدی بالا رفت و دیگر شاخص مهم بورسی آمریکا یعنی «نزدک کامپوزیت» با صعود ۰.۶۶ درصدی در سطح ۹۵۵۲.۰۵ واحدی بسته شد.

در معاملات بازارهای بورس در اروپا، شاخص "فوتسی ۱۰۰" بورس لندن با ۱.۴۸درصد افزایش نسبت به روز قبل و در سطح ۶۱۶۶.۴۲ واحد بسته شد.  شاخص "دکس ۳۰" بورس فرانکفورت در آلمان با افت ۱.۶۵ درصدی و ایستادن در سطح  ۱۱هزار و ۵۸۶.۶۵ واحدی به کار خود خاتمه داد و شاخص "کک ۴۰" بورس پاریس با صعود ۱.۴۳ درصدی در سطح ۴۷۶۲.۷۸ واحد بسته شد. در مادرید شاخص "ایبکس ۳۵" ۱.۷۶درصد بالا رفت و به ۷۲۲۱.۴۰ واحد رسید

در معاملات بورس‌های آسیا، شاخص‌ها عملکرد خوبی داشتند؛ تا جایی که شاخص "نیک کی ۲۲۵" بورس توکیو ژاپن با افزایش ۱.۱۹ درصدی تا سطح ۲۲ هزار و ۳۲۵.۷۱ واحدی بالا رفت. شاخص "هانگ سنگ" بورس هنگ کنگ ۰.۷۳ درصد بالا رفت و در سطح ۲۳ هزار و ۹۰۶.۷۳ واحد بسته شد.  در چین شاخص "شانگهای  کامپوزیت" صعود ۰.۳۵ درصدی را تجربه کرد و در سطح ۳۹۸۵.۲۲  واحد بسته شد.

در استرالیا شاخص "اس اند پی اس اند ایکس ۲۰۰" بورس سیدنی با ۰.۲۷ درصد افزایش و ایستادن در سطح ۵۸۳۵.۱۰ واحدی به کار خود خاتمه داد. در بین دیگر شاخص‌های مهم آسیایی، شاخص " تاپیکس" ژاپن صعودی بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

سایر رسانه ها

آموزش