مس

روز جمعه ۱۳ تیر ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۵۷ دلار کاهش داشته و به ۶ هزار و ۲۳ دلار رسیده است.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از فلزات آنلاین؛ قیمت مس در روز ۱۳ تیر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه یک درصد افت داشت و نسبت به هفته پیشین ۰.۶ درصد افزایش را تجربه کرده و به ۶ هزار و ۲۳ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه ۱۳ تیر ماه، با کاهش  ۶۲ دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن یک درصد افت داشت و ۶ هزار و ۲۱ دلار اعلام شد. قیمت سه ماهه فلز سرخ نسبت به هفته پیش ۰.۶ درصد رشد را تجربه کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد که موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۱۳ تیر ماه، با کاهش چهار هزار و ۳۲۵ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۲۱۰ هزار و ۷۰۰ تن به ۲۰۶ هزار و ۳۷۵ تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نمایانگر این است که در روز جمعه ۱۳ تیر ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط بکواردیشن به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به پنج‎شنبه، با کاهش هفت دلاری و برابر با منفی دو دلار بر تن گزارش شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش