• ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
  • کد خبر: 42568
پلیمر

هیچ گونه کمبود گرید نساجی در کشور وجود ندارد و پتروشیمی شازند همانند قبل تولید این محصول را از سر گرفته است.

به گزارش«کالاخبر» به نقل از نیپنا، وزارت خانه های نفت، بهداشت و اقتصاد با همکاری مستمر و پایدار خود تامین گریدهای مورد نیاز صنایع پزشکی را با هدف مبارزه با ویروس کرونا در اولویت برنامه های خود قرار داده اند.

در پی درخواست وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تامین نیاز گرید RP۲۷۰G برای تولید سرم و سرنگ مورد نیاز کشور بخشی از نیازها بطور کامل تامین شد.

برپایه این گزارش، با توجه به محدویت در تأمین خوراک پروپیلن برای شرکت های پلی پروپیلن ساز، افزایش عرضه در هر گروه، منجر به کاهش عرضه در سایر گروه های کالایی می شود.

دفتر توسعه صنایع پائین دستی درباره تامین گریدهای پزشکی مورد نیاز کشور اعلام کرد: تولید و عرضه PP نساجی به طور موقت با کاهش جزئی مواجه شده بود تا نیازهای بخش بهداشت و درمان کشور برای ساخت سرنگ و سرم تأمین شود که برای تولید و تأمین مواد شیمیایی مورد نیاز برای تولید گرید پزشکی از سوی پتروشیمی شازند، همکاری و تعامل قابل تقدیری توسط معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام شد.

گفتنی است که اکنون هیچ گونه کمبود گرید نساجی در کشور وجود ندارد و پتروشیمی شازند همانند قبل تولید این محصول را از سر گرفته است و در صورت نیاز همگام با دیگر پتروشیمی های کشور آماده هرگونه همکاری با بخش بهداشت و درمان کشور برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش