پلی پروپیلن

واردات پلی‌پروپیلن بلاروس در بازه زمانی ژانویه تا اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۹، ۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از نیپنا، موسسه ام‌آرسی دیتا اسکورپ اعلام کرد: مجموع واردات پلی‌پروپیلن (PP) بلاروس در ۱۰ ماه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی نسبت به دوره مشابه پارسال ۶ درصد افزایش یافت، به‌طوری‌که پلی‌پروپیلن هموپلیمر بیشترین افزایش تقاضا را به خود اختصاص داده است.

واردات پلی‌پروپیلن بلاروس در ماه اکتبر امسال تا حدودی بدون تغییر نسبت به ماه پیش از آن (سپتامبر) روی رقم ۱۱ هزار و ۶۰۰ تن تثبیت شد.

شرکت‌های داخلی بلاروس حجم بالای خرید انواع پلیمرهای پروپیلن از اروپا و روسیه را ادامه دادند.

مجموع واردات پلیمرهای پروپیلن در بازه زمانی ژانویه تا اکتبر امسال به ۹۵ هزار و ۵۰۰ تن رسید، در حالی که این رقم در دوره مشابه پارسال ۹۰ هزار تن بود.

بر اساس این گزارش، تقاضا تنها برای پلی‌پروپیلن‌ هموپلیمر با افزایش روبه‌رو بود، درحالی که تقاضا برای کوپلیمرهای پروپیلن کاهش یافت.

ساختار عرضه بر اساس گریدهای پلی‌پروپیلن در دوره مورد بررسی به این شرح بوده است:

واردات پلی‌پروپیلن هموپلیمر در ماه اکتبر امسال به ۷ هزار و ۷۰۰ تن رسید درحالی که این رقم در ماه پیش از آن ۸ هزار و ۳۰۰ تن بود.

خرید پلی‌پروپیلن هموپلیمر قالب تزریق از تولیدکنندگان خاورمیانه با کاهش همراه بوده است.

مجموع واردات پلی‌پروپیلن هموپلیمر در ۱۰ ماه سال جاری میلادی به ۶۹ هزار تن رسید که در مقایسه با دوره مشابه پارسال ۱۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

واردات کوپلیمرهای پروپیلن بلاروس در ماه اکتبر به ۳ هزار و ۹۰۰ تن رسید، در حالی که این رقم در ماه پیش از آن (سپتامبر) ۳ هزار و ۳۰۰ تن بود.

شرکت‌های داخلی بلاروس خرید بلوک کوپلیمرهای قالب تزریق پروپیلن را از تولیدکنندگان در منطقه خاورمیانه به‌طور قابل توجه‌ای افزایش دادند.

مجموع واردات کوپلیمرهای پروپیلن در بازه زمانی ژانویه تا اکتبر سال جاری میلادی به ۲۶ هزار و ۵۰۰ تن رسید که نسبت به دوره مشابه پارسال ۱۱ درصد کاهش نشان می‌دهد.

موسسه ام‌آرسی از شریکان موسسه آی‌سی‌آی‌اس است که در زمینه انتشار خبرهای پلیمری و گزارش‌های قیمتی از روسیه، اوکراین، بلاروسی، ازبکستان و قزاقستان فعالیت می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش