آمار

میزان تولید شرکت های بزرگ زنجیره معدن و صنایع معدنی در ۹ ماهه امسال، جهش قابل توجهی یافت این رشد به گونه ای بود که در تولید شمش فولاد رشد ۸ درصدی، در تولید آلومینیوم رشد ۶۶ درصدی و در تولید کاتد مس رشد ۹ درصدی مشاهده شد.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از ایمیدرو، طی ماه آذر میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ، ۲ میلیون و یک هزار و ۳۶۶ تن و محصولات فولادی یک میلیون و ۷۲ هزار و ۵۴۸ تن بود که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته به ترتیب ۹ و ۲ درصد رشد نشان می دهد.

همچنین، طی ۹ ماهه امسال، میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ، ۱۷ میلیون و ۱۳۸ هزار و ۹۸۹ تن و تولید محصولات فولادی، ۱۱ میلیون و ۲۷۷ هزار و ۷۵ تن بود که به ترتیب ۸ و ۵ درصد رشد یافت.

رشد ۵۵ درصدی تولید آلومینیوم

میزان تولید شمش آلومینیوم در ماه آذر ۳۸ هزار و ۷۷۴ تن بود که نسبت به رقم سال قبل، ۵۵ درصد افزایش یافت. همچنین، میزان تولید ۹ ماهه این محصول، ۲۲۵ هزار و ۲۲۲ تن بود که نسبت به سال قبل، ۶۶ درصد رشد نشان می دهد.

افزایش ۴۶ درصدی تولید کاتد

میزان تولید کاتد مس در ماه آذر به ۲۳ هزار و ۲۱۳ تن رسید که نسبت به رقم پارسال، ۴۶ درصد رشد یافت. میزان تولید ۹ ماهه این محصول نیز ۲۰۶ هزار و ۵۴۵ تن بود که حاکی از افزایش ۹ درصدی تولید آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش