سیاوش درفشی

مدیرعامل پتروشیمی تبریز از افزایش تنوع در سبد محصولات این مجتمع در سال آینده خبر داد و گفت: سال آینده پلی‌پروپیلن در سبد محصولات پتروشیمی تبریز قرار خواهد گرفت.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از نیپنا، سیاوش درفشی از افزایش ۲۰ درصدی تولید این شرکت در سال جاری خبر داد و افزود: توسعه بازارهای هدف و عرضه محصولات جدید در سال جاری از سوی این شرکت سبب شده تا به عنوان صادرکننده نمونه ملی انتخاب شویم. 

وی با بیان اینکه ۵۶ درصد از محصولات پتروشیمی تبریز هم‌اکنون صادر می‌شود، ادامه داد: ۸۰ درصد از مشتریان بین‌المللی پتروشیمی تبریز به دلیل کیفیت بالای محصولات عرضه شده، ثابت هستند. 

درفشی، رعایت استانداردهای بین‌المللی به‌ویژه استانداردهای مربوط به موادغذایی در محصولات از جمله نکات برجسته توجه تولیدات پتروشیمی تبریز عنوان کرد و درباره توسعه بازارهای صادراتی این کشور تصریح کرد: بنا داریم فعالیت‌های شرکت در بازارهای CIS را توسعه دهیم. 

وی با بیان اینکه مهندسی پایه ساخت نخستین واحد پلی‌اتیلن سنگین با دانش ایرانی در پتروشیمی تبریز در مرحله پایانی بوده و به‌زودی وارد مرحله اجرا می‌شود، ادامه داد: به‌زودی وارد مرحله سفارش برای ساخت این تجهیز خواهیم شد. 

مدیرعامل پتروشیمی تبریز با بیان اینکه انتظار داریم در سال آینده محصولات جدیدی وارد سبد محصولات این شرکت شود، گفت: امیدواریم محصول پلی‌پروپیلن در سبد محصولات این شرکت قرار گیرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش