سکه

حجم معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی روز گذشته به رقم ۸ هزار و ۳۴۷ قرارداد و ارزش آن به ۹۸۴ میلیارد ریال رسید.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، این در حالی است که بهای سکه در این روز و در معاملات بورس کالای ایران همانند روز قبل با افرایش روبه رو شد، به طوری که پنج سررسید دی، اسفند، اردیبهشت، تیر و شهریورماه در مسیر افزایش قرار گرفت.
به این ترتیب روز گذشته سکه تحویل دی ماه با رشد ۰.۱۳ درصدی به قیمت یک میلیون ۱۲۱ هزار تومان رسید. از سویی قرارداد تحویل اسفند نیز با قیمت یک میلیون و ۱۳۶ هزار تومان معامله شد و ۰.۲۹ درصد رشد داشت. سکه تحویل اردیبهشت سال آتی نیز با افزایش قیمت ۰.۳۹ درصدی با نرخ یک میلیون و ۱۵۳ هزار تومان به فروش رسید. همچنین سررسید  تیر سال آینده با نرخ یک میلیون و ۱۷۱ هزار تومان معامله شد و افزایش ۰.۲۶ درصدی را به ثبت رساند و در پایان نیز سر رسید شهریور ماه با رشد ۰.۲۶ درصدی با قیمت یک میلیون و ۱۹۱ هزار تومان معامله شد.
در همین حال در بازار نقدی هم روز گذشته قیمت سکه بهارآزادی،‌ نیم‌سکه،‌ ربع‌سکه، سکه گرمی و هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش همراه شد.
حجم معاملات گواهی سپرده سکه طلا
همچنین حجم معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالای ایران طی معاملات امروز به ۲۴ سکه به ارزش ۲۶۶ میلیون ریال رسید.
نگاهی به تابلوی معاملات نیز نشان می دهد که آخرین سفارش خرید سکه در سامانه بر خط سهام یک میلیون و ۱۰۸ هزار تومان و آخرین سفارش فروش درج شده در سامانه یک میلیون و ۱۱۵هزار تومان ثبت شده است.
معاملات سکه در کنار سهام در سامانه برخط معامله گران سهام یکی از جذابیت معاملات گواهی سکه در بورس کالاست به طوریکه سرمایه گذاران می توانند سکه و سهام را در کنارهم در پرتفوی خود مشاهده کننده و در هر لحظه از نوسانات و سود و زیان خود مطلع شوند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.