انلاین

معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالای ایران امروز با ثبت معامله ۳۴ سکه بهار آزادی به ارزش ۳۹۲میلیون ریال به پایان رسید که نسبت به معاملات روز گذشته رشد ۶درصدی را تجربه کرد.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، نگاهی به آمار معاملات امروز نشان می دهد که آخرین قیمت سکه در قالب گواهی سپرده، حدود یک میلیون و ۱۶۲هزار تومان مورد معامله قرار گرفته است. همچنین در صف خرید پیشنهاد متقاضییان سکه یک میلیون و ۱۴۷ هزار تومانی بوده و پیشنهاد فروش سکه به صورت آنلاین در بورس کالا نیز یک میلیون و ۱۶۴ هزار تومان بوده است.

انعقاد ۶۸۶ قرارداد اختیار خرید و فروش سکه

همچنین بررسی معاملات روز گذشته قراردادهای اختیار خرید سکه در بورس کالا بیانگر آن است که در سررسید دی ماه، در مجموع ۵۹۰ قرارداد و در سررسید اسفند ۲۰ قرارداد اختیار خرید منعقد شد. نگاهی به جزییات این معاملات نشان می دهد که در قیمت اعمال یک میلیون ۱۰۰ هزار تومان، ۶۶ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۲۵ هزار تومان، ۱۹ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ۳۷۲ قرارداد، در قیمت اعمال یک میلیون ۱۷۵ هزار تومان، ۲۳ قرارداد، در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۲۳ قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، ۸۷ قرارداد منعقد شد.

این در شرایطی است که در معاملات اختیار خرید سکه در سررسید معاملاتی اسفند ماه نیز در قیمت اعمال یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ۱۰ قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۱۲۵ هزار تومان نیز ۱۰ قرارداد منعقد شد.

همچنین در معاملات قرارداد اختیار فروش سکه نیز که تنها در سررسید اسفند ماه فعال است، طی روز گذشته ۷۶ قرارداد به ثبت رسید. به طوری که در قیمت اعمال یک میلیون ۱۲۵ هزار تومان، ۲۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان، ۱۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۱۱ قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، ۳۵ قرارداد منعقد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش