سکه

بررسی معاملات روز گذشته قراردادهای اختیار خرید سکه در بورس کالا بیانگر آن است که در سررسید دی ماه، در مجموع ۳۸۱ قرارداد و در سررسید اسفند ۲۸۲ قرارداد اختیار خرید منعقد شد.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»، نگاهی به جزییات قرارداد اختیار خرید برای سررسید دی ماه جاری نشان می دهد که در قیمت اعمال یک میلیون ۱۰۰ هزار تومان، ۳۱ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۲۵ هزار تومان، ۱۶ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ۴۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون ۱۷۵ هزار تومان، ۵۲ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۱۹۵ قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، ۴۷ قرارداد منعقد شد.

این در شرایطی است که در معاملات اختیار خرید سکه در سررسید اسفند ماه نیز در قیمت اعمال یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ۱۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان نیز ۱۱ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۶۰ قرارداد و در قیمت اعمال یک میلیون و ۲۲۵هزار تومان نیز ۲۰۱ قرارداد منعقد شد.

همچنین در معاملات قرارداد اختیار فروش سکه نیز که تنها در سررسید اسفند ماه فعال است، طی روز گذشته ۸۴ قرارداد به ثبت رسید. به طوری که در قیمت اعمال یک میلیون ۱۲۵ هزار تومان، ۴۰ قرارداد، قیمت اعمال یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان ۴۰ قرارداد و قیمت اعمال یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۴ قرارداد منعقد شد. براین اساس در هفته جاری (۱۱ تا ۱۳ دی ماه) در مجموع ۳هزار و ۳۶۰ قرارداد آپشن سکه به ثبت رسید.

معامله آنلاین ۲۴ سکه

 همچنین معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالای ایران امروز با ثبت معامله ۲۴ سکه بهار آزادی به ارزش ۲۷۹میلیون ریال به پایان رسید.

نگاهی به آمار معاملات امروز (سه شنبه) نشان می دهد که آخرین قیمت سکه در قالب گواهی سپرده، حدود یک میلیون و ۱۸۰هزار تومان مورد معامله قرار گرفته است. همچنین در صف خرید پیشنهاد متقاضییان سکه یک میلیون و ۱۶۲ هزار تومانی بوده و پیشنهاد فروش سکه به صورت آنلاین در بورس کالا نیز یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان بوده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بازار جهانی

آموزش