دلار

کل اخبار:1818
 • چه سرنوشتی در انتظار ارزهای جهانی است؟

  چه سرنوشتی در انتظار ارزهای جهانی است؟

  دلار در روز چهارشنبه ثابت بود زیرا داده‌های اقتصادی قوی‌تر از حد انتظار ایالات‌متحده بوده و اظهارنظرهای فدرال رزرو به نرخ‌های بهره بالاتر اشاره می‌کند، همچنین پیش‌بینی‌های افزایش نرخ بهره بالاتر در اروپا نیز با واحد پولی رایج با ارزش برابری بالاتر گره خورده است.

 • دلار طلا را کاهشی کرد

  دلار طلا را کاهشی کرد

  قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۲ درصد کاهش به ۱۷۳۵ دلار و ۴ سنت رسید.

 • دلار از سایر ارزها پیشی گرفت

  دلار از سایر ارزها پیشی گرفت

  پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که نرخ‌های بهره برای کاهش تورم فزاینده، برای مدت طولانی‌تری بالاتر نگه داشته می‌شود، امروز (دوشنبه، ۲۹ آگوست)، دلار آمریکا در برابر سبدی از ارزها به بالاترین حد ۲۰ سال اخیر رسید.

 • نقش طلا در بازنشانی پولی جهانی

  نقش طلا در بازنشانی پولی جهانی

  طلا نقش مهمی در "بازنشانی پولی" جهانی آینده خواهد داشت زیرا دلار آمریکا سلطه خود را از دست می‌دهد.

 • کاهش نرخ یورو برای دومین روز متوالی

  کاهش نرخ یورو برای دومین روز متوالی

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (یکشنبه بیست‌وسوم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی یورو برای دومین روز متوالی کاهش یافت. در مجموع نرخ ۲۵ ارز افزایشی و ۱۳ ارز دیگر کاهشی بود. همچنین نرخ رسمی ۸ ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ رسمی یورو و پوند کاهشی شد

  نرخ رسمی یورو و پوند کاهشی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (شنبه بیست‌ودوم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی پوند و یورو کاهش یافت و به طور کلی نرخ ۱۶ ارز افزایشی و ۲۳ ارز دیگر کاهشی بود. همچنین نرخ رسمی ۷ ارز نیز ثابت ماند.  

 • نرخ رسمی ۲۱ ارز افزایشی شد

  نرخ رسمی ۲۱ ارز افزایشی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهارشنبه نوزدهم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۶ ارز کاهشی و ۲۱ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۹ ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه هجدهم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۲ ارز کاهشی و ۲۶ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۸ ارز نیز ثابت ماند.

 • افزایش بی‌سابقه دلار در سراسر جهان

  افزایش بی‌سابقه دلار در سراسر جهان

  گزارش قوی‌تر از حد انتظار حقوق و دستمزد ایالات‌متحده مبنی بر اینکه فدرال رزرو ممکن است نیاز به ادامه افزایش شدید نرخ‌های بهره در کوتاه‌مدت داشته باشد منجر به افزایش دلار در سراسر جهان شد و بیشترین افزایش درصد روزانه خود را از اواسط ژوئن در برابر ین ثبت کرد.

 • دلار جهانی هفته صعودی در پیش دارد

  دلار جهانی هفته صعودی در پیش دارد

  پس از اینکه فدرال رزرو اعلام کرد که انتظار افزایش نرخ بهره را دارد، دلار نیز با بازدهی ایالات‌متحده افزایش یافت.

 • نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهارشنبه دوازدهم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهشی و ۱۵ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۸ ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ رسمی ۲۵ ارز افزایشی شد

  نرخ رسمی ۲۵ ارز افزایشی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه یازدهم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۲ ارز کاهشی و ۲۵ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۹ ارز نیز ثابت ماند.

 • دلار جهانی سقوط کرد

  دلار جهانی سقوط کرد

  ارزش دلار در روز دوشنبه نزدیک به پایین‌ترین سطح خود در سه هفته اخیر در مقایسه با دیگر همتایان اصلی متوقف شد، زیرا بازارها همچنان به پیش‌بینی ارتباط کمتر عملکرد فدرال رزرو با اقتصاد ایالات‌متحده در معرض خطر رکود، ادامه می‌دهند.

 • طلا مغلوب قدرت دلار شد

  طلا مغلوب قدرت دلار شد

  قیمت هر اونس طلا امروز با ۳ دلار و ۸۶ سنت معادل ۰.۲۲ درصد کاهش به ۱۷۶۲ دلار و ۸ سنت رسید.

 • نرخ رسمی ۲۴ ارز ثابت ماند

  نرخ رسمی ۲۴ ارز ثابت ماند

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (دوشنبه دهم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۳ ارز کاهشی و ۹ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۲۴ ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ رسمی ۲۰ ارز افزایش یافت

  نرخ رسمی ۲۰ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (یکشنبه نهم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۵ ارز کاهشی و ۲۰ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • ۵ دلیل افول جایگاه دلار در جهان

  ۵ دلیل افول جایگاه دلار در جهان

  رئیس دومای روسیه ۵ دلیل برای افول بیش از پیش جایگاه دلار در جهان برشمرد و گفت ارز صدرنشین بعدی متعلق به کشورهای دارای اقتصاد مستقل خواهد بود.

 • دلار جهانی سقوط کرد

  دلار جهانی سقوط کرد

  درحالی که معامله‌گران همچنان منتظر افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا بودند و به این موضوع فکر می‌کنند که آیا نشانه‌هایی از کند شدن رشد اقتصاد ممکن است باعث شود که تمرکز فدرال رزرو بر تورم تغییر کند، ارزش دلار درست زیر اوج‌های چند دهه اخیر باقی ماند.

 • نرخ رسمی ۲۰ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۲۰ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه چهارم مردادماه) اعلام کرد که نرخ رسمی پوند و یورو و ۲۰ ارز دیگر کاهش یافت و ۱۷ ارز نیز افزایشی شد. همچنین نرخ رسمی ۹ ارز نیز ثابت ماند.

 • دلار جهانی ثابت ماند

  دلار جهانی ثابت ماند

  معامله‌گران این هفته خود را برای افزایش شدید نرخ بهره آمریکا آماده می‌کنند و در جستجوی امنیت هستند زیرا داده‌ها به تضعیف اقتصاد جهانی اشاره دارد و دلار در وضعیت ثابتی قرار گرفته است.

 • نرخ رسمی پوند و یورو کاهشی شد

  نرخ رسمی پوند و یورو کاهشی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (یکشنبه دوم مردادماه) اعلام کرد که نرخ رسمی پوند و یورو و ۲۰ ارز دیگر کاهش یافت و ۱۳ ارز نیز افزایشی شد. همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • غلات ارزان‌تر در سبد غذایی آمریکایی‌ها

  بهای اغلب مواد غذایی در هفته گذشته کاهشی شد

  غلات ارزان‌تر در سبد غذایی آمریکایی‌ها

  بهای اغلب محصولات غذایی ظرف یک ماه اخیر کاهشی شد؛ اما این افت نرخ براساس ارزش دلاری آن‌ها رقم خورده است. از آنجاییکه صعود شاخص دلار به مفهوم تضعیف سایر ارزها است، ارزانی مواد غذایی در بازه زمانی یک ماه اخیر منفعتی برای کشورهای فقیر واردکننده غلات نداشته است. افزایش هزینه واردات کالا به مفهوم رشد تورم بوده و به این ترتیب سیاست فدرال‌رزرو در مهار تورم در این کشور نه‌تنها تاثیری مثبت بر مهار تورم در سایر نقاط دنیا نداشته بلکه باعث گرانی در سایر نقاط نیز شده است.

 • نرخ رسمی ۲۵ ارز افزایشی شد

  نرخ رسمی ۲۵ ارز افزایشی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (شنبه یکم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۰ ارز کاهشی و ۲۵ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • سقوط جهانی دلار ادامه دارد

  سقوط جهانی دلار ادامه دارد

  دلار آمریکا به عقب‌نشینی خود ادامه داد و یورو با جهش یک شبه ارزش خود را افزایش داد؛ زیرا اروپا ممکن است بتواند از بدترین ترس‌ها در مورد کمبود انرژی جلوگیری کند و بانک مرکزی اروپا احتمالا نرخ بهره تهاجمی‌تر را افزایش دهد.

 • نرخ رسمی ۲۷ ارز افزایش یافت

  نرخ رسمی ۲۷ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهارشنبه بیست‌ونهم تیرماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۸ ارز کاهشی و ۲۷ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • دلار سقوط کرد

  دلار سقوط کرد

  در حالی که بازارها به مسیر افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو فکر می‌کنند، دلار در زیر اوج دو دهه‌ای خود متوقف شد.

 • نرخ رسمی ۱۹ ارز صعودی شد

  نرخ رسمی ۱۹ ارز صعودی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه بیست‌وهشتم تیرماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۵ ارز کاهشی و ۱۹ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

 • قیمت طلا تحت فشار تقویت دلار

  قیمت طلا تحت فشار تقویت دلار

  قیمت طلا در بازارهای جهانی برای پنجمین هفته پیاپی همچنان تحت فشار قرار دارد و شاخص دلار به بالاترین رقم طی ۲۰ سال گذشته رسیده‌است.

 • دلار از یورو پیشی گرفت

  دلار از یورو پیشی گرفت

  ارزش یورو در بورس مسکو نسبت به دلار آمریکا کاهش یافت چرا که نگرانی‌ها درباره رکود اقتصادی اتحادیه اروپا به علت بحران انرژی افزایش یافته است.

 • نرخ رسمی ۴۶ ارز تغییر کرد

  نرخ رسمی ۴۶ ارز تغییر کرد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهارشنبه بیست‌ودوم تیرماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی یورو کاهش و پوند افزایش یافت. ضمن اینکه نرخ رسمی ۱۵ ارز کاهشی و ۱۹ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۲ارز نیز ثابت ماند.