• ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
  • کد خبر: 41149
مس

روز جمعه ۱۶ خرداد ماه سال ۱۳۹۹، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین ۱۳۵ دلار افزایش داشته و به پنج هزار و ۵۸۸ دلار رسیده است.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از فلزات آنلاین؛ قیمت مس در روز ۱۶ خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه ۱۵ مرداد ماه، ۲.۵ درصد رشد داشته و نسبت به هفته پیشین ۴.۸ درصد افزایش را تجربه کرده و به پنج هزار و ۵۸۸ دلار رسیده است.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز جمعه ۱۶ خرداد ماه، با افزایش  ۱۲۸ دلاری نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۲.۳ درصد افزایش داشت و پنج هزار و ۶۰۷ دلار اعلام شد. قیمت سه ماهه فلز سرخ نسبت به هفته پیش ۴.۷ درصد رشد را تجربه کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد که موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۱۶ خرداد ماه، با کاهش چهار  هزار و ۵۲۵ تنی نسبت به روز معاملاتی پیش از آن همراه بوده و از ۲۴۸ هزار و ۲۷۵ تن به ۲۴۳ هزار و ۷۵۰ تن رسیده است.

وضعیت کانتنگو و بکواردیشن بازار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نمایانگر این است که در روز جمعه ۱۶ خرداد ماه در بورس فلزات لندن قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز نسبت به پنج‌شنبه، کاهش هفت دلاری داشته و برابر با ۱۹ دلار بر تن گزارش شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش