• ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
  • کد خبر: 40045
آلومینیوم

قیمت آلومینیوم در LME روز سه‌شنبه نهم اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه دوم اردیبهشت ماه، ۲۱ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۱.۵ درصد افزایش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۴۳ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و ۴۶۵ دلار به ازای هر تن رسید.

به گزارش «کالاخبر»، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه نهم اردیبهشت ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه)، هفت دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۰.۵ درصد، افت داشت؛ به گونه‌ای که در دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه، آلومینیوم یک هزار و ۴۷۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۴۶۵ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین، قیمت آلومینیوم در LME روز سه‌شنبه نهم اردیبهشت ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی سه‌شنبه دوم اردیبهشت ماه، ۲۱ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن معادل ۱.۵ درصد افزایش داشت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۴۴۳ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و ۴۶۵ دلار به ازای هر تن رسید.

افزایش قیمت آلومینیوم در جهان، همراه با افزایش موجودی انبارهای آلومینیوم بوده است؛ به گونه‌ای که میانگین موجودی انبارها از یک میلیون و ۳۰۴ هزار و ۵۹۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۴۷ هزار در هفته اخیر رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش