دلار

کل اخبار:1737
 • دلار جهانی سقوط کرد

  دلار جهانی سقوط کرد

  درحالی که معامله‌گران همچنان منتظر افزایش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا بودند و به این موضوع فکر می‌کنند که آیا نشانه‌هایی از کند شدن رشد اقتصاد ممکن است باعث شود که تمرکز فدرال رزرو بر تورم تغییر کند، ارزش دلار درست زیر اوج‌های چند دهه اخیر باقی ماند.

 • نرخ رسمی ۲۰ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۲۰ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه چهارم مردادماه) اعلام کرد که نرخ رسمی پوند و یورو و ۲۰ ارز دیگر کاهش یافت و ۱۷ ارز نیز افزایشی شد. همچنین نرخ رسمی ۹ ارز نیز ثابت ماند.

 • دلار جهانی ثابت ماند

  دلار جهانی ثابت ماند

  معامله‌گران این هفته خود را برای افزایش شدید نرخ بهره آمریکا آماده می‌کنند و در جستجوی امنیت هستند زیرا داده‌ها به تضعیف اقتصاد جهانی اشاره دارد و دلار در وضعیت ثابتی قرار گرفته است.

 • نرخ رسمی پوند و یورو کاهشی شد

  نرخ رسمی پوند و یورو کاهشی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (یکشنبه دوم مردادماه) اعلام کرد که نرخ رسمی پوند و یورو و ۲۰ ارز دیگر کاهش یافت و ۱۳ ارز نیز افزایشی شد. همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • غلات ارزان‌تر در سبد غذایی آمریکایی‌ها

  بهای اغلب مواد غذایی در هفته گذشته کاهشی شد

  غلات ارزان‌تر در سبد غذایی آمریکایی‌ها

  بهای اغلب محصولات غذایی ظرف یک ماه اخیر کاهشی شد؛ اما این افت نرخ براساس ارزش دلاری آن‌ها رقم خورده است. از آنجاییکه صعود شاخص دلار به مفهوم تضعیف سایر ارزها است، ارزانی مواد غذایی در بازه زمانی یک ماه اخیر منفعتی برای کشورهای فقیر واردکننده غلات نداشته است. افزایش هزینه واردات کالا به مفهوم رشد تورم بوده و به این ترتیب سیاست فدرال‌رزرو در مهار تورم در این کشور نه‌تنها تاثیری مثبت بر مهار تورم در سایر نقاط دنیا نداشته بلکه باعث گرانی در سایر نقاط نیز شده است.

 • نرخ رسمی ۲۵ ارز افزایشی شد

  نرخ رسمی ۲۵ ارز افزایشی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (شنبه یکم مردادماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۰ ارز کاهشی و ۲۵ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • سقوط جهانی دلار ادامه دارد

  سقوط جهانی دلار ادامه دارد

  دلار آمریکا به عقب‌نشینی خود ادامه داد و یورو با جهش یک شبه ارزش خود را افزایش داد؛ زیرا اروپا ممکن است بتواند از بدترین ترس‌ها در مورد کمبود انرژی جلوگیری کند و بانک مرکزی اروپا احتمالا نرخ بهره تهاجمی‌تر را افزایش دهد.

 • نرخ رسمی ۲۷ ارز افزایش یافت

  نرخ رسمی ۲۷ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهارشنبه بیست‌ونهم تیرماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۸ ارز کاهشی و ۲۷ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.

 • دلار سقوط کرد

  دلار سقوط کرد

  در حالی که بازارها به مسیر افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو فکر می‌کنند، دلار در زیر اوج دو دهه‌ای خود متوقف شد.

 • نرخ رسمی ۱۹ ارز صعودی شد

  نرخ رسمی ۱۹ ارز صعودی شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه بیست‌وهشتم تیرماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۵ ارز کاهشی و ۱۹ ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۲ ارز نیز ثابت ماند.

 • قیمت طلا تحت فشار تقویت دلار

  قیمت طلا تحت فشار تقویت دلار

  قیمت طلا در بازارهای جهانی برای پنجمین هفته پیاپی همچنان تحت فشار قرار دارد و شاخص دلار به بالاترین رقم طی ۲۰ سال گذشته رسیده‌است.

 • دلار از یورو پیشی گرفت

  دلار از یورو پیشی گرفت

  ارزش یورو در بورس مسکو نسبت به دلار آمریکا کاهش یافت چرا که نگرانی‌ها درباره رکود اقتصادی اتحادیه اروپا به علت بحران انرژی افزایش یافته است.

 • نرخ رسمی ۴۶ ارز تغییر کرد

  نرخ رسمی ۴۶ ارز تغییر کرد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهارشنبه بیست‌ودوم تیرماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی یورو کاهش و پوند افزایش یافت. ضمن اینکه نرخ رسمی ۱۵ ارز کاهشی و ۱۹ارز دیگر افزایشی بود. همچنین نرخ رسمی ۱۲ارز نیز ثابت ماند.

 • نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه بیست‌ویکم تیرماه) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ رسمی پوند ۵۴۰ ریال و یورو ۴۵۰ ریال کاهش یافت.

 • دلار در برابر "ین"رکورد ۲۴ ساله را شکست

  دلار در برابر "ین"رکورد ۲۴ ساله را شکست

  پس از اینکه انتخابات قدرتمند ائتلاف محافظه‌کار حاکم ژاپن نشان داد که هیچ تغییری در سیاست‌های پولی ضعیف رخ نمی‌دهد، دلار به بالاترین سطح ۲۴ سال اخیر در برابر ین صعود کرد و ترس از رشد جهانی به افزایش ارزش ارز امن ایالات‌متحده کمک کرد.

 • دلار خریداران را از طلا دور کرد

  دلار خریداران را از طلا دور کرد

  قیمت جهانی طلا امروز دوشنبه ثابت بود زیرا ارزش دلار آمریکا بر تقاضا برای شمش با قیمت دلار فشار آورد و آن را نزدیک به پایین‌ترین سطح ۹ ماهه هفته گذشته نگه داشت.

 • نرخ رسمی ۱۶ ارز کاهشی شد

  نرخ رسمی ۱۶ ارز کاهشی شد

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (دوشنبه بیستم تیرماه) منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۲۰ ارز افزایش و ۱۶ ارز کاهش یافت، نرخ رسمی ۱۰ ارز هم ثابت باقی ماند.

 • نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (شنبه هجدهم تیرماه) منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۸ ارز افزایش و ۲۰ ارز کاهش یافت، نرخ رسمی ۸ ارز هم ثابت باقی ماند.

 • دلار افتان و طلا خیزان شد

  دلار افتان و طلا خیزان شد

  قیمت طلا امروز چهارشنبه پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح نزدیک به ۷ ماه گذشته در جلسه قبل، مهلت موقت پیدا کرد زیرا دلار پس از جهش شدید به بالاترین حد در ۲۰ سال اخیر متوقف شد.

 • نفت به ۱۰۳ دلار رسید

  فراز و فرود طلای سیاه در جهان

  نفت به ۱۰۳ دلار رسید

  قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال پس‌از سقوط ۹.۵ درصدی در روز گذشته، امروز ۷۷ سنت معادل ۰.۷۵درصد افزایش یافته و به ۱۰۳ دلار و ۵۴ سنت رسیده است.

 • سقوط آزاد ارزهای جهان

  سقوط آزاد ارزهای جهان

  در بازار امروز یورو به پایین‌ترین حد در دو دهه اخیر سقوط کرد زیرا آخرین افزایش قیمت گاز اروپا بر نگرانی‌های رکود اقتصادی منطقه افزوده و افزایش بازدهی خزانه‌داری آمریکا باعث سقوط دوباره دلار شده است.

 • نرخ رسمی ۳۵ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۳۵ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (چهارشنبه پانزدهم تیرماه) منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۳۵ ارز کاهش و ۲ ارز افزایش یافت، نرخ رسمی ۹ ارز هم ثابت باقی ماند.

 • ترمز طلا و دلار کشیده شد

  ترمز طلا و دلار کشیده شد

  قیمت طلا امروز سه‌شنبه با دور ماندن سرمایه‌گذاران به دلیل کاهش چشم‌انداز تورم و افزایش قریب‌الوقوع نرخ بهره از سوی بانک‌های مرکزی، بدون تغییر بود.

 • نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد

  نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایشی شد

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه شنبه چهاردهم تیرماه) منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۲۲ ارز افزایش و ۱۵ ارز کاهش یافت، نرخ رسمی ۹ ارز هم ثابت باقی ماند.

 • بازارهای سهام متزلزل شدند

  بازارهای سهام متزلزل شدند

  روز دوشنبه بازارهای سهام جهانی متزلزل شدند و مجموعه داده‌های ضعیف ایالات متحده خطرات روند نزولی گزارش حقوق و دستمزد ایالات متحده این هفته ماه ژوئن را نشان ‌داد، در حالی که آشفتگی ناشی از رکود احتمالی هم باعث افزایش تسهیل اوراق قرضه دولتی ‌شد.

 • نرخ رسمی ۱۸ ارز ثابت ماند

  نرخ رسمی ۱۸ ارز ثابت ماند

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (دوشنبه سیزدهم تیرماه) منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۸ ارز افزایش و ۱۰ ارز کاهش یافت، نرخ رسمی ۱۸ ارز از جمله یورو نیز ثابت باقی ماند.

 • طلا یا دلار، کدامیک پیروز می شود؟

  طلا یا دلار، کدامیک پیروز می شود؟

  احساسات نشان می‌دهد که ارزش منصفانه طلا در حال حاضر حدود ۱۸۰۰ دلار است.

 • نرخ رسمی ۲۱ ارز افزایش یافت

  نرخ رسمی ۲۱ ارز افزایش یافت

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (یکشنبه دوازدهم تیرماه) منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی ۱۶ ارز کاهش و ۲۱ ارز افزایش یافت و نرخ رسمی ۹ ارز نیز ثابت باقی ماند.

 • چین به جنگ دلار آمریکا می‌رود

  چین به جنگ دلار آمریکا می‌رود

  چین در راستای سیاست بین‌المللی کردن یوان و مقابله با سلطه دلار در اقتصاد جهان، برنامه تأسیس یک صندوق مبتنی بر یوان در چارچوب بانک تسویه‌حساب‌های بین‌المللی را طراحی کرده است.

 • نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  از سوی بانک مرکزی؛

  نرخ رسمی ۴۶ ارز اعلام شد

  بانک مرکزی در گزارشی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (شنبه یازدهم تیرماه) منتشر کرد که بر اساس آن نرخ رسمی پوند ۴۰۲ ریال و یورو ۲۶۴ ریال کاهش یافت. نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش و ۱۳ ارز افزایش یافت و نرخ رسمی ۱۰ ارز نیز ثابت باقی ماند.