مرکز پژهش های مجلس

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ از تقدیم گزارش نهایی بودجه ۹۷ به هیات‌ رییسه مجلس از سوی این کمیسیون خبر داد.

به گزارش«پایگاه خبری بورس کالای ایران»علی‌اصغر یوسف‌نژاد از اتمام مراحل بررسی لایحه بودجه ۹۷ تا پایان هفته جاری در این کمیسیون خبر داد و گفت: روند بررسی لایحه بودجه ۹۷ سه هفته متوالی در کمیسیون تلفیق بودجه پیگیری شد که پیش‌بینی می‌شود، با توجه به اتمام بررسی پیشنهادها، نهایتا تا پایان هفته جاری یا امروز (سه‌شنبه، ۲۶ دی) در این کمیسیون پایان یابد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، اضافه کرد: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، گزارش نهایی کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال ۹۷، بلافاصله پس از بررسی و تصویب در کمیسیون، تقدیم هیئت‌رئیسه می‌شود.  

نماینده مردم ساری در مجلس اظهار داشت: بررسی لایحه بودجه ۹۷ از هفته آینده در صحن علنی مجلس آغاز می‌شود.

یوسف‌نژاد در ادامه تأکید کرد: اعضای کمیسیون تلفیق در بررسی بخش‌های هزینه‌ای و درآمدی این لایحه تلاش کرده‌اند تا کمترین آسیب به اقشار کم‌درآمد جامعه در سال آینده وارد شود و از طرفی دولت نیز منابع خوبی برای درآمدهایش داشته باشد تا بتواند نسبت به توسعه طرح‌های عمرانی اقدام کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بودجه‌ای از سوی مجلس به تصویب اکثریت نمایندگان برسد که بتواند رفاه و آسایش بیشتری را برای مردم در سال آینده از نظر معیشتی و اقتصادی ایجاد کند.

منبع:خانه ملت

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها