کارگاه

بورس کالای ایران با برگزاری ۲۰ دوره آموزشی رایگان به استقبال بهار ۹۷ می رود.

به گزارش «کالاخبر»، شرکت بورس کالای ایران در نظر دارد با برگزاری ۲۰ کارگاه آموزشی برنامه های متنوعی را برای علاقه مندان به این حوزه به اجرا درآورد.
در همین راستا، کارگاه های متعددی از تاریخ ۱۹ فروردین لغایت ۲۹ خردادماه، با موضوعاتی شامل آشنایی با سازوکار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران، آشنایی با قراردادهای آتی همزمان با آموزش نحوه معاملات در تالار مجازی بازار مشتقه و آشنایی با قراردادهای اختیارمعامله و استراتژی های معاملاتی آن برگزار می شود.
دوره های آشنایی با فرآیند انتشار و معاملات قراردادهای سلف موازی استاندارد، معاملات گواهی سپرده کالایی و صندوق های کالایی و همچنین آشنایی با روش های جدید معاملات در بورس کالای ایران از جمله مناقصه، فوروارد، کشف پریمیوم و ... از دیگر کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران در فصل بهار است که توسط مدرسین مربوطه آموزش داده می شود.
این گزارش می افزاید، تمامی کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران به صورت رایگان برگزار می شود و حداقل نفرات برای تشکیل کارگاه ها به صورت حضوری در محل شرکت بورس کالای ایران ۲۰ و حداکثر ۴۰ نفر اعلام شده است.
همچنین، امکان برگزاری کارگاه ها به صورت خاص و با شرط حضور حداقل ۲۰ نفر ، در محل سازمان ها نیز وجود دارد. مهلت ثبت نام برای هرکارگاه حداکثر دو هفته قبل از شروع کلاس می باشد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با اداره آموزش و ترویج شرکت بورس کالای ایران با شماره  ۸۵۶۴۴۰۱۴ تماس حاصل نمایند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش