زغال سنگ

میزان تولید کنسانتره و اکتشاف زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) طی ۹ ماهه سال۹۷، افزایش یافت.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی از ابتدای فروردین تا پایان آذر، ۵۲۲ هزار و ۹۴۷ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند. اما رقم تولید مدت مشابه سال گذشته، ۵۱۰ هزار و ۵۴ تن بود که حاکی از افزایش ۳ درصدی تولید است.

از این میزان، ۴۵۳ هزار و ۶۶۵ تن توسط «شرکت زغال سنگ طبس» و ۶۹ هزار و ۲۸۲ تن از سوی «شرکت زغال سنگ البرز مرکزی» تولید شد.

افزایش ۱۸ درصدی اکتشاف

همچنین شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ۹ ماهه امسال، یک میلیون و ۳۱۵ هزار و ۵۶۹ تن زغال سنگ استخراج کردند که نسبت به رقم استخراج مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۱۱۳ هزار و ۵۶۰ تن)، ۱۸ درصد رشد نشان می دهد. در این میان، شرکت طبس یک میلیون و ۱۹۲ هزار و ۶۲۴ تن و شرکت البرز مرکزی ۱۲۲ هزار و ۹۴۵ تن ماده معدنی استخراج کرد.

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت ها به مشتریان طی مدت یاد شده نیز با ۱۱ درصد رشد، از ۵۶۵ هزار و ۴۳۷ تن مدت مشابه سال قبل به ۵۰۹ هزار و ۸۷۳ تن در ۹ ماهه سال ۹۷ رسید. میزان ارسال کنسانتره شرکت های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۴۷۹ هزار و ۵۳۴ تن و ۸۵ هزار و ۹۰۳ تن بود.

بنا به این گزارش، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ماه آذر ۶۳ هزار و ۶۳۱ تن کنسانتره زغال سنگ «تولید»، ۱۷۳ هزار و ۲۵۷ تن ماده معدنی «استخراج» و ۶۹ هزار و ۹۵۸ تن کنسانتره «ارسال» کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها