قیر

۶۵۰ هزار تن قیر ۶۰۷۰ صادراتی مجتمع پالایش نفت جی طی معاملات روز جاری در قالب ۶۱ قرارداد کشف پریمیوم در بورس کالای ایران موردمعامله قرار گرفت.

به گزارش «کالاخبر»؛ این حجم از کالا در حالی در قالب قرارداد کشف پریمیوم به فروش رسید که قراردادها در دو حجم حداقلی ۲۵۰۰ و ۵۰۰۰ تنی بوده و تاریخ معامله نهایی قراردادها از ۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا ۲۰ اسفندماه امسال ادامه دارد.

همچنین تاریخ تحویل اولین قرارداد کشف پریمیوم قیر، ۶ تیرماه امسال اعلام شده و تحویل در سایر قراردادها به ترتیب تا ۲۱ فروردین ماه سال آینده ادامه می یابد؛ تحویل محصول در این قراردادها نیز به دو صورت فله و بشکه خواهد بود.

امروز همچنین تالار صادراتی  بورس کالای ایران  میزبان دادوستد ۴۱ هزار و ۸۶۰  تن قیر، ۳۰ هزار تن گوگرد و ۶۶۰ تن عایق رطوبتی بود.

در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز ۲ هزار و ۵۵۷ تن مواد پلیمری، ۹ هزار و ۱۲ تن قیر، ۱۹ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۶ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات و ۲۲۵ تن اسید سولفوریک معامله شد.

شایان ذکر است ۴ هزار تن مس کاتد، ۱۵۰ تن سولفورمولیبدن، ۴۰ تن شمش آلیاژی آلومینیوم، ۱۸ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۸ کیلوگرم شمش طلا هم در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران به فروش رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش