• ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
  • کد خبر: 4137
بهزاد رحیمی

بهزاد رحیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید: در صورت تصویب و اجرای طرح ساماندهی خودرو، شاهد توازن در نظام عرضه و تقاضا، خروج بازار از انحصار، رقابتی شدن تولیدات و ارتقای کیفی محصولات خواهیم بود.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از سنا، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابهامات مربوط به طرح ساماندهی خودرو از سوی نمایندگان مجلس برطرف شده است، گفت: با رفع ابهامات منتظر جلسه نهایی برای تصویب طرح ساماندهی خودرو هستیم که به احتمال زیاد هفته آینده برگزار می‌شود.

بهزاد رحیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: طرح از طرف شورای نگهبان به کمیسیون برگردانده شد تا ابهام‌ها و ایرادهای آن بر طرف شود که بعد از رفع آنها، موضوع راهی هیات رییسه می‌شود و در دستور کار صحن برای اعلام نظر نهایی نمایندگان قرار می‌گیرد.

نماینده سقز در مجلس تاکید کرد: به طور کلی نمایندگان بر اجرای این طرح تاکید دارند و بر این باور هستند که واردات خودرو در شرایط فعلی یک ضرورت جدی است و زیرساخت های لازم برای اجرای این طرح آماده است.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: در صورت تصویب و اجرای طرح ساماندهی، بسیاری ازمشکلات بازار خودرو حل و فصل شده و اهدافی چون تعدیل قیمت خودرو، توازن در نظام عرضه و تقاضا، خروج بازار از انحصار، رقابتی شدن تولیدات و ارتقای کیفی محصولات خودروسازان محقق می‌شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: طرح ساماندهی خودرو به نفع خودروسازان و بازار خودرو خواهد بود و با این طرح موضوعات و مشکلات دیگر این صنعت نیز برطرف می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها