• ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
  • کد خبر: 51047
بیلت

قیمت بیلت وارداتی در چین در سطوح بالایی تثبیت شده که با توجه به رشد شدید قیمت قراردادهای میلگرد در بازار فیوچرز و رشد قیمت بیلت در بازار داخلی دور از انتظار نبود و برخی معتقدند این روند فعلا ادامه دارد.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از فولاد ایران، آخرین معاملات بیلت مالزی در ۶۴۰ دلار در هر تن سی اف آر چین حمل ماه می نهایی شده که نشان از رشد هفتگی ۱۰ دلاری داشته است. بیلت ویتنام نیز ۶۳۵ تا ۶۴۰ دلار در هر تن سی اف آر چین است که ۴ تا ۹ دلار رشد داشته است. بیلت کره جنوبی نیز ۶۴۵ دلار در هر تن سی اف آر چین است.

جو بازار مثبت شده و فعالیت ها بهبود یافته است. قیمت قرارداد فیوچرز میلگرد در چین جمعه اخیر ۲۳ دلار رشد داشته و بیلت در بازار داخلی نیز با افزایش بازرسی های زیست محیطی رشد چشمگیر ۲۱ دلاری را تجربه کرد. با تداوم کاهش تولید در تانگشان انتظار می رود این روند صعودی قیمت ادامه داشته باشد.

از آنجایی که چین گرداننده اصلی روند قیمت گذاری بیلت در بازار جنوب شرق آسیاست انتظار می رود قیمت های پیشنهادی به منطقه به زودی بالاتر برود. البته با توجه به رکود بازار مقاطع این منطقه باید دید روند قیمت بیلت در بازار جنوب شرق آسیا از بازار چین پیروی خواهد کرد یا خیر.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش