گندله

۱۰ هزار تن گندله سنگ آهن شرکت فولاد بوتیای ایرانیان امروز دوشنبه ۸ آذر ماه برای نخستین بار در تالار صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می شود.

به گزارش «کالاخبر»؛ این محموله دارای حداقل عیار ۶۴.۵ درصد و محل تحویل، انبار شرکت فروشنده است. قیمت پایه نیز از سوی فروشنده ۳۷ هزار و ۲۰۹ ریال در هر کیلوگرم تعیین شده است.

گندله سنگ آهن شرکت فولاد بوتیای ایرانیان در تاریخ ۶ مهر ماه سال جاری و پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و دوازدهمین جسه کمیته عرضه بورس کالای ایران پذیرش شده بود. این شرکت از زیرمجموعه های هلدینگ میدکو است.

گفتنی است، از ابتدای سال جاری پذیرش های گندله با محصول گل گهر آغاز شد و این شرکت پس از چادرملو که کنسانتره و سنگ آهن دانه بندی خود را در بورس پذیرش کرد، کنسانتره و گندله خود را برای عرضه در تالار صنعتی بورس کالا پذیرش کرد.

سپس شرکت های دیگری همچون مادکوش، صبانور، زرند ایرانیان، فولاد سیرجان ایرانیان، گهر زمین، اپال پارسیان سنگان، آهن اسفنجی اردکان و سنگ آهن مرکزی ایران گندله خود را در بورس پذیرش کردند تا از مکانیزم شفاف عرضه و تقاضا برای کشف قیمت محصولات خود استفاده کنند.

بررسی آماری نشان می دهد از ابتدای سال تاکنون درمجموع ۷۰۶ هزار تن گندله شرکت های صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان، فولاد سیرجان ایرانیان، معدنی و صنعتی گل گهر و سنگ آهن گهر زمین در تالار مذکور مورد معامله قرار گرفته است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها