• ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
  • کد خبر: 67273
مس

روز دوشنبه ۱۶ آذر ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۳ دلار رشد یافت و به ۹ هزار و ۵۲۶ دلار رسید.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۱۲ آذر ماه، ۰.۱ درصد معادل ۱۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش و نسبت به هفته پیشین ۲.۳ درصد کاهش را تجربه کرده و به ۹ هزار و ۵۲۶ دلار رسیده است. قیمت مس در روز جمعه ۱۲ آذر ماه، ۹ هزار و ۵۱۳ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات دوشنبه ۱۵ آذر ماه،  ۲۵ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل افزایش و نسبت به هفته پیشین ۱.۴ درصد کاهش داشته است. در پایان این روز، قیمت مس در بورس فلزات لندن، ۹ هزار و ۴۸۰ دلار بود.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه، با کاهش ۴۷۵ تنی، از ۷۸ هزار و ۳۵۰ تن به ۷۷ هزار و ۸۷۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز دوشنبه ۱۵ آذرماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط بکواردیشن به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با منفی ۴۶ دلار بر تن گزارش شده است که نسبت به جمعه ۱۲ آذر ماه با افزایش ۱۲ دلار بر تن همراه بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها