بورس انرژی+برق

در جلسه معاملاتی امروز شنبه ۹ بهمن ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، ۱۳۰ هزار کیلووات در هر ساعت برق توسط شرکت‌ تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر برای دوره تحویل هفتگی بهمن ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

به گزارش «کالاخبر»؛ در جلسه معاملاتی روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه نیز در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قراردادهای با سررسید یکسال و بیشتر در بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در نماد (سبرق۰۲۱) یک میلیون و ۶۶۵ هزار قرارداد با ارزشی بالغ بر ۳۲۳ میلیارد و ۱۰ میلیون ریال و در نماد (سحرا۰۲۱) ۲۰ قرارداد با ارزش ۶۵ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۰۰ ریال و در نماد (سنفت۰۰۹) ۲۳۰ قرارداد با ارزش ۳ میلیارد و ۹۵۲ میلیون و ۳۲۰ هزار ریال معامله شد.

خاطر نشان می گردد، در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ گشایش یافتند. همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ و ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ و ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ پایان جلسه معاملاتی روز چهارشنبه متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

لازم به ذکر است در بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله بورس انرژی ایران و در تابلوی صندوق های سرمایه گزاری قابل معامله(صندوق پروژه آرمان پرند مپنا) تعداد یک میلیون و ۵۲۴ هزار واحد و ارزش ۱۱ میلیارد و ۴۳۶ میلیون و ۹۶ هزار ریال مورد معامله قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها