• ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
  • کد خبر: 73853
بیت کوین

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش کالاخبر ، در ساعات نخست معاملات روز سه‌شنبه، بازار رمزارزها در محدوده سبز قرار دارد و اکثر کوین‌ها شاهد رشد هستند. ارزش بازار جهانی رمزارزها ۳.۰۸ درصد رشد را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

همچنین حجم کل معاملات در طول ۲۴ ساعت گذشته ۴۰.۸۵ درصد افزایش یافته و به ۹۷.۶۱ میلیارد دلار رسیده است.بیت‌کوین با رشد حدود ۴ درصد به کانال ۴۰ هزار دلار رسیده و اتریوم هم با افزایش حدود ۵ درصد در کانال ۳ هزار دلار معامله می‌شوند.

سایر رمزارزهای مشهور مانند دوج‌کوین، شیبا اینو و کاردانو نیز در محدوده سبز قرار دارند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۷۱.۹۲ میلیارد دلار، در رتبه اول بازار قرار داشته و سهم ۳۹.۱۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و در قیمت ۴۰,۶۰۶ دلار معامله می شود.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶۲.۶۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۳۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و در حال حاضر در قیمت ۳,۰۰۸ دلار در حال معامله است.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۳.۱۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۲۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها