• ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱
  • کد خبر: 73977
مس

روز جمعه ۹ اردیبهشت ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰.۱ درصد افزایش یافت و به ۹ هزار و ۸۲۰ دلار و ۵۰ سنت رسید.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز جمعه ۹ اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز پنج‌شنبه هشتم اردیبهشت ماه، ۰.۱ درصد معادل هشت دلار و ۵۰ سنت نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین ۴ درصد افت را تجربه کرد و به ۹ هزار و ۸۲۰ دلار و ۵۰ سنت رسید. قیمت مس در روز پنج‌شنبه هشتم اردیبهشت ماه، ۹ هزار و ۸۱۲ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات جمعه ۹ اردیبهشت ماه، ۰.۲ درصد معادل ۱۷ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل افزایش و نسبت به هفته پیشین ۴ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۹ اردیبهشت ماه، با افزایش پنج هزار و ۲۰۰ تنی، از ۱۵۰ هزار و ۸۵۰ تن به ۱۵۶ هزار و ۵۰ تن رسیده است.

روز جمعه ۹ اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با دو دلار بر تن گزارش شده که نسبت به پنج‌شنبه هشتم اردیبهشت با افزایش ۹ دلار بر تن همراه بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها