شهرداری تهران

مدیرعامل سرمایه‌گذاری شهر از تامین برخی قطعات مورد نیاز مترو و اتوبوس در بورس کالا توسط شهرداری تهران خبر داد. شهرداری تهران پیش‌تر هم اعلام کرده بود که برای تامین نیازمندی‌هایش، حضوری فعال در بورس کالا خواهد داشت.

به گزارش کالاخبر به نقل از خبرگزاری فارس، هادی علیرضایی، مدیرعامل سرمایه‌گذاری شهر درباره خرید و فروش در بورس‌کالا توسط شهرداری تهران اظهار کرد: علاوه بر عرضه املاک در شهرداری تهران در بورس‌کالا که با موفقیت‌های خوبی همراه بود، قرار است لوازم یدکی خودرو و برخی از قطعات مترو و اتوبوس نیز از طریق بورس‌کالا انجام گیرد.

وی با اشاره به اینکه خرید و فروش گل و گیاه، تابلوهای زیباسازی و ضایعات آهن نیز از دیگر موضوعات مورد توجه برای خرید و فروش در بورس‌کالا است،‌ گفت: خرید و فروش در بورس‌کالا علاوه بر شفافیت‌ها سبب ۳۰ درصد صرفه‌جویی در منابع شهرداری تهران شده است.

مدیرعامل سرمایه‌گذاری شهر خاطرنشان کرد: همچنین ایجاد رقابت سالم از دیگر مزایای انجام خرید و فروش در بورس‌کالا است که مورد توجه شهرداری تهران قرار گرفته و برنامه‌های گسترده‌ای در این راستا مدنظر داریم.

پس از پذیرش و عرضه دو واحد مسکونی شهرداری تهران در اواسط مرداد و یک ملک دیگر آن در اوایل شهریور در بازار فرعی بورس کالا، چهارمین ملک شهردای در بورس کالا طی روزهای اخیر پذیرش شد.

برنامه شهرداری تهران: عرضه ضایعات در بورس کالا با آهن کلید خورد

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها