گواهی سپرده

مدیریت بازارهای مالی بورس کالای ایران تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده برنج طارم و فجر و زیره سبز با سررسید ۱۴۰۲ و مهلت تحویل کالا از انبار را اعلام کرد.

به گزارش کالاخبر ، در اطلاعیه‌های جدید مدیریت بازارهای مالی بورس کالا اعلام شده تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده کالایی و آخرین روز معاملاتی نمادهای گواهی سپرده کالایی برنج طارم و فجر و زیره سبز روز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ خواهد بود و پس از آن گواهی مزبور قابلیت معامله در بورس کالا را ندارد. بنابراین دارندگان گواهی سپرده کالایی نمادهای فوق باید قبل از تاریخ مذکور، نسبت به فروش گواهی سپرده یا خروج کالا از انبار اقدام کنند.

در ادامه این اطلاعیه آمده، مطابق دستورالعمل پذیرش انبار و صدور، معامله و تسویه گواهی سپرده کالایی، دارندگان گواهی سپرده کالایی نمادهای فوق، تا روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ مهلت دارند با مراجعه به انبار و پرداخت هزینه های انبارداری، نسبت به تحویل کالا اقدام کنند و در صورت عدم مراجعه دارنده گواهی سپرده کالایی یا نماینده قانونی وی به انبار پس از مهلت مذکور، انباردار خروج نهایی کالا را ثبت کرده و متعاقبا تضامین تودیع شده توسط سپرده گذاری مرکزی آزاد و به انباردار مسترد می شود.

اطلاعات نمادها و معاملات گواهی سپرده کالایی در سایت فناوری بورس تهران (اینجا) در قسمت بورس کالا و سربرگ های گواهی سپرده کالایی قابل مشاهده است.

تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده برنج و زیره اعلام شد

تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده برنج و زیره اعلام شد

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها