• ۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۶
  • کد خبر: 88739
مس

روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰.۵ درصد افزایش پیدا کرد و به هشت هزار و ۳۶۴ دلار رسید.

به گزارش کالاخبر به نقل از فلزات آنلاین، قیمت مس در روز ‌دوشنبه ۳۰ بهمن ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۲۷ بهمن ماه، ۰٫۵ درصد معادل ۴۲ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۳٫۵ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۳۶۴ دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه ۲۷ بهمن ماه ۱۴۰۲، هشت هزار و ۳۲۲ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه، ۰٫۴ درصد معادل ۳۵ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۳٫۱ درصد رشد پیدا کرده است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه با کاهش دو هزار و ۳۷۵ تنی، از ۱۳۰ هزار و ۶۷۵ تن به ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ تن رسیده است.

روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۸۱ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز جمعه ۲۷ بهمن ماه، با کاهش هفت دلار بر تن همراه شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها