بورس آمریکا

تولید کنندگان و عرضه کنندگان نفت در آمریکا در بحبوحه پیش بینی پایین ماندن قیمت نفت طی چند سال آینده، بودجه کارکنان و اهداف تولیدی خود را کاهش می‌دهند .

به گزارش «کالاخبر» به نقل از خبرگزاری تسنیم، تولید کنندگان و عرضه کنندگان نفت در آمریکا در بحبوحه پیش بینی پایین ماندن قیمت نفت طی چند سال آینده، بودجه کارکنان و اهداف تولیدی خود را کاهش می‌دهند .

هارولد هم، مدیر اجرایی شرکت کانتیننتال ریسورسز، یکی از تولید کنندگان شیل که تعداد چاه های فعال خود را کاهش داده تخمین می‌زند آمریکا ۹۰۴ چاه فعال داشته باشد که ۱۴ درصد نسبت به سال گذشته کمتر است .

پرونده های ورشکستگی تولیدکنندگان انرژی آمریکا تا اواسط ماه اوت سال جاری میلادی تقریباً برابر با کل سال ۲۰۱۸ بوده است . شاخص سهام تولید کنندگان نفت و گاز در ماه اوت به پایین‌ترین حد رسید که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران باید منتظر مشکلات بیشتری باشند .

شرکت انرژی اوکلاهاما یک چهارم نیروی کار خود را کاهش داده و هزینه‌های خود را ۵ درصد پایین آورده است و توافق کرده مراکز خود را بفروشد و از درآمد آن برای کاهش بدهی های خود استفاده کند .

بانک سرمایه گذاری «کاون اند کو» تخمین می‌زند ماه گذشته تولیدکنندگان نفت و گاز آمریکا ۵۶ درصد از بودجه ۲۰۱۹ خود را تا ماه ژوئن خرج کرده باشند .

شرکت هلی برتن ۸ درصد نیروی خود را به خاطر کاهش هزینه های مشتری پایین آورده و «نشنال اویلول وارکو» اخیراً پیشنهاد فروش شرکت را به کارگران آمریکایی داده است .

کند شدن صنعت نفت بر اقتصاد آمریکا تاثیر می گذارد . رونق تولید نفت شیل طی سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ تقریباً یک درصد به تولید ناخالص داخلی آمریکا اضافه کرد و ۱۰ درصد باعث رشد اقتصادی این کشور شد .

در تگزاس، مرکز تولید نفت شیل آمریکا، اشتغال در بخش انرژی ۱.۸ درصد در ۶ ماه اول ۲۰۱۹ کاهش یافته است. اعطای مجوز حفاری در این ایالت ۲۱ درصد در ماه جولای در مقایسه با همین ماه در سال گذشته پایین آمده است .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها