• ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
  • کد خبر: 44776
پتروشیمی

تقاضا برای محصولات پتروشیمی در بازارهای هند پیش از آغاز تعطیلات بزرگ و فصل جشن‌ها در ماه نوامبر با افزایش روبه‌رو شده است.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از نیپنا، معاملات پتروشیمی در هند در آستانه آغاز فصل تعطیلات این کشور که در اواخر ماه اکتبر شروع می‌شود با افزایش همراه شده است و در اواسط ماه نوامبر به اوج خود می‌رسد.

داده‌های اقتصادی نشان از این دارد که شرایط در حال بهبود از رکود در سه ماه دوم است، اما افزایش موارد ابتلا به ویروس همه‌گیری جهانی کووید-۱۹ (کرونا) خوش‌بینی به بهبود را اندکی کاهش داده است.

دولت به‌تازگی از یک بسته محرک ۱۰ میلیارد دلاری رونمایی کرده است که شرکت اسپانیایی تحقیقاتی فوکوس اکونومیکس (FocusEconomics) آن را «متوسط» توصیف کرده است، اگرچه انتظار می رود این بسته محرک مالی به‌طور موقت سبب تقویت شرایط شود اما باید تأثیر حاشیه‌ای بر بهبود کلی داشته باشد.

به نظر می رسد صنعت خودروسازی هند در حال بهبود است و فروش اتومبیل‌های سواری از ماه آگوست ماه به ماه رو به افزایش بوده است و این موضوع برای بسیاری از پتروشیمی‌ها از جمله محصول لاستیک استایرن بوتادین (SBR) بسیار مناسب است.

قیمت عرضه تک‌محموله لاستیک استایرن بوتادین (SBR) در پی تقاضای زیاد، عرضه محدود تک‌محموله و افزایش هزینه مواد اولیه بوتادین (BD) افزایش یافته است. لاستیک استایرن بوتادین، ماده اولیه اساسی در تولید لاستیک برای صنعت خودرو به شمار می رود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش