• ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
  • کد خبر: 45701
پسته

مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از گشایش انبار پسته خشک طبیعی خندان فندقی جهت انجام معاملات گواهی سپرده کالایی از روز دوشبه ۹ آذر ماه جاری خبر داد.

به گزارش «کالاخبر»؛ براساس این اطلاعیه انبار محصول پسته فندقی شرکت سبز دانه کویر و طلای سبز زرند فعال شده و آماده پذیرش مشتریان بوده و زمان گشایش نمادهای معاملاتی گواهی سپرده پسته فندقی ۳۰-۳۲ سبزدانه ۰۰۰۸ (پست۰۰۰۸پ۰۴) و پسته فندقی ۳۰-۳۲ طلا سبز زرند ۰۰۰۸ (پست ۰۰۰۸پ۰۲) روز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه خواهد بود.

براساس اطلاعیه مذکور، محصول تحویلی به انبار می بایست پسته خشک طبیعی خندان فندقی تولید سال ۱۳۹۹ باشد و انبار، محصول تولیدی سال های گذشته را پذیرش نخواهد کرد.

مقدار هر گواهی سپرده کالایی یک کیلوگرم است و جهت تحویل گرفتن کالا از انبار لازم است حداقل به میزان ۱۰۰ کیلوگرم گواهی سپرده کالایی توسط مالک ارایه گردد. در صورت مالکیت کمتر از این مقدار، لازم است گواهی سپرده لازم تا وزن مذکور توسط فرد متقاضی تحویل، در بازار معاملات گواهی سپرده پسته در بورس کالا خریداری گردد. تحویل محصول مازاد بر میزان ذکر شده نیز براساس مضربی از ۵۰ کیلوگرم صورت می گردد.

طبق این اطلاعیه سررسید انبار ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ بوده و آخرین روز معاملاتی نماد ایجاد شده ۱۹آبان ماه سال آینده است و پس از آن معاملات برای فرایند تحویل و تسویه حساب با انبار متوقف خواهد شد.

اطلاعات مربوط به سفارش ها و قیمت های معاملاتی در بخش "بورس کالا" قسمت "گواهی سپرده" در سایت www.tsetmc.com  برای عموم قابل مشاهده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها