برق

 در جلسه معاملاتی دیروز اول خرداد ماه در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران، ۳۰ هزار قرارداد معادل ۵ میلیون و ۴۰ هزار کیلووات ساعت برق به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۷۹۴ میلیون ریال توسط شرکت‌ تولید نیروی برق پرند مپنا برای دوره تحویل هفتگی خرداد ۱۴۰۰ عرضه و مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش «کالاخبر»؛ در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق)  نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ و ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ و ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ گشایش یافتند. همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴ ۰۰/۰۳/۰۵پایان جلسه معاملاتی دیروز متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

همچنین امروز در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قراردادهای با سررسید یکسال و بیشتر در بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در نماد (سمیعا۰۰۲) ۱۳۰ هزار و ۲۳۶ قرارداد با ارزشی بالغ بر ۱۷۰۲ میلیارد و ۷۱ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۶۸۰ ریال و در نماد (سنفت۰۰۱) ۲۶۱۰ قرارداد با ارزش ۳۰ میلیارد و ۱۲۲ میلیون ۶۳۶ هزار و ۴۰۰ ریال معامله شد.

لازم به ذکر است در بازار عمده فروشی برق ۳۰ هزار قرارداد به ارزش یک میلیارد و ۹۵۸ میلیون و۴۰۰ هزار ریال معادل ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار کیلووات ساعت مورد معامله قرار گرفت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها