سیمان

با پذیرش محصول شرکت های سیمان آذر آبادگان خوی و سیمان اردستان، جمع شرکت های سیمانی پذیرش شده در بورس کالا از ابتدای سال جاری تاکنون به عدد ۳۰ رسید که در آماری بی سابقه در یک ماه گذشته ۹۷۳ هزار و ۸۰ تن سیمان در بورس کالا معامله شده است؛ همچنین فردا شنبه بیش از ۵۰۰ هزار تن سیمان روی تابلوی معاملات می رود.

به گزارش «کالاخبر»؛ مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه از پذیرش محصول دو شرکت سیمانی شامل شرکت کارخانه سیمان آذر آبادگان خوی و شرکت سیمان اردستان در بازار اصلی این بورس خبر داد.

براساس اطلاعیه های منتشر شده، پذیرش محصول سیمان شرکت کارخانه سیمان آذر آبادگان خوی پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و نود و نهمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۸ تیر ماه جاری در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین کمیته عرضه بورس کالا در این جلسه محصول سیمان شرکت سیمان اردستان را پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار اصلی پذیرش کرد.

گفتنی است با پذیرش این دو شرکت جمع شرکت های سیمانی پذیرش شده از ابتدای سال جاری تاکنون در بورس کالا به عدد ۳۰ رسید. همچنین از ۹ خرداد ماه که عرضه های سیمانی در بورس کالا کلید خورد یک میلیون و ۴۷۷ هزار و ۴۱۰ تن سیمان از سوی شرکت های سیمان آبیک، ارومیه، بجنورد، بهبهان، تهران، خاش، خزر، خوزستان، دورود، زنجان، ساوه، سفید نی ریز، شاهرود، شرق، شمال، صوفیان، غرب، فارس، فارس نو، قائن، کرمان، مازندران و هرمزگان در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالاعرضه و با تقاضای یک میلیون و ۲۲۳ هزار و ۶۷۰ تنی همراه شد و در نهایت ۹۷۳ هزار و ۸۰ تن آن مورد معامله قرار گرفت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش

کلیدواژه ها